Skupina  

Informace o výrobku OM0031 - Ojnice

OM0031
Ojnice
FORD CITROËN PEUGEOT
Související dokumentace
Délka (v mm): 117 mm
Stav: normální
Balící množství: 1
EAN: 8592779020010
Připojené informace
...žádné dokumenty nejsou přiloženy!
Výrobce Číslo OE
FORD 1377616
FORD 1377618
FORD 1377620
FIAT 9659672280
FIAT 9661857980
FIAT 9661858180
FIAT 9667060880
FIAT 9667060980
FIAT 9667061080
FORD 1S7Q6200CAA
FORD 1S7Q6200CBA
FORD 1S7Q6200CCA
FORD 1S7Q-6200-CAA
FORD 1S7Q-6200-CBA
FORD 1S7Q-6200-CCA
CITROËN
JUMPER autobus (04.2006 - X)
JUMPER karoserie (04.2006 - X)
JUMPER valník/podvozek (04.2006 - X)
FIAT
DUCATO autobus (250_, 290_) (07.2006 - X)
DUCATO karoserie (250_, 290_) (07.2006 - X)
DUCATO valník/podvozek (250_, 290_) (07.2006 - X)
FORD
TRANSIT autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) (04.2006 - X)
TRANSIT karoserie (FA_ _) (04.2006 - X)
TRANSIT TOURNEO (07.2006 - 08.2014)
TRANSIT valník/podvozek (FM_ _, FN_ _) (04.2006 - 08.2014)
PEUGEOT
BOXER autobus (09.2005 - X)
BOXER karoserie (04.2006 - X)
BOXER valník/podvozek (04.2006 - X)
CITROËN
FIAT
FORD
PEUGEOT
...žádná položka neodpovídá výběru!
...žádná položka neodpovídá výběru!