Skupina  

Informace o výrobku ED0012 - Termostat, chladivo

ED0012
Termostat, chladivo
OPEL FIAT ALFA ROMEO
Související dokumentace
Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info: s tesnenim 
Otevírací teplota [°C]: 105 °C
Stav: normální
Balící množství: 1
EAN: 8592779015009
Připojené informace
...žádné dokumenty nejsou přiloženy!
 
ED0012.JPG

Výrobce Číslo OE
OPEL 1338178
OPEL 6338018
VAUXHALL 24405922
VAUXHALL 55577072
FIAT 71744389
CHEVROLET 96984104
ALFA ROMEO
159 (939_) (06.2005 - 12.2012)
159 Sportwagon (939_) (06.2005 - 12.2012)
FIAT
CROMA (194_) (06.2005 - X)
OPEL
ASTRA G Kabriolet (T98) (03.2001 - 10.2005)
ASTRA G kombi (T98) (02.1998 - 12.2009)
ASTRA G kupé (T98) (03.2000 - 05.2005)
ASTRA G limuzína (T98) (03.1998 - 12.2009)
ASTRA G Sikma zadni cast (T98) (02.1998 - 12.2009)
ASTRA H (A04) (01.2004 - 05.2014)
ASTRA H GTC (A04) (03.2005 - 10.2010)
ASTRA H kombi (A04) (08.2004 - 05.2014)
ASTRA H TwinTop (A04) (09.2005 - 10.2010)
INSIGNIA A (G09) (07.2008 - 03.2017)
INSIGNIA A limuzína (G09) (07.2008 - 03.2017)
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) (07.2008 - 03.2017)
MERIVA A velkoprostorová limuzína (X03) (05.2003 - 05.2010)
SIGNUM Sikma zadni cast (Z03) (05.2003 - 12.2008)
VECTRA C (Z02) (04.2002 - 01.2009)
VECTRA C GTS (Z02) (08.2002 - 01.2009)
VECTRA C kombi (Z02) (10.2003 - 01.2009)
ZAFIRA B (A05) (07.2005 - 04.2015)
ZAFIRA B Van (A05) (07.2005 - 04.2015)
...žádná položka neodpovídá výběru!
...žádná položka neodpovídá výběru!