Skupina  

Informace o výrobku PU0078 - Olejové čerpadlo

PU0078
Olejové čerpadlo
FORD CITROËN PEUGEOT
Související dokumentace
Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info: bez tesneni 
Stav: normální
Balící množství: 1
EAN: 8592779012084
Připojené informace
...žádné dokumenty nejsou přiloženy!
 
PU0078.JPG

Výrobce Číslo OE
PEUGEOT 1001E9
CITROËN 1001.E9
FORD 1096255
FORD 1112956
FORD 1117948
FORD 1134856
FORD 1146956
FORD 1355193
FIAT 1456884
FORD 1C1Q6600CC
FORD 1C1Q6600CD
FORD 1C1Q6600CE
FORD 1C1Q6600CF
FORD 1C1Q6600CG
FIAT 9660667080
FORD YC1Q6600CB
FORD YC1Q6600CD
FORD 1C1Q-6600-CC
FORD 1C1Q-6600-CD
FORD 1C1Q-6600-CE
FORD 1C1Q-6600-CF
FORD 1C1Q-6600-CG
FORD YC1Q-6600-CB
FORD YC1Q-6600-CD
CITROËN
JUMPER autobus (04.2006 - X)
JUMPER karoserie (04.2006 - X)
JUMPER valník/podvozek (04.2006 - X)
FIAT
DUCATO autobus (250_, 290_) (07.2006 - X)
DUCATO karoserie (250_, 290_) (07.2006 - X)
DUCATO valník/podvozek (250_, 290_) (07.2006 - X)
FORD
RANGER (TKE) (04.2011 - X)
TRANSIT autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) (04.2006 - X)
TRANSIT autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) (01.2000 - 05.2006)
TRANSIT karoserie (FA_ _) (04.2006 - X)
TRANSIT karoserie (FA_ _) (01.2000 - 05.2006)
TRANSIT TOURNEO (07.2006 - 08.2014)
TRANSIT valník/podvozek (FM_ _, FN_ _) (04.2006 - 08.2014)
TRANSIT valník/podvozek (FM_ _, FN_ _) (01.2000 - 05.2006)
PEUGEOT
BOXER autobus (09.2005 - X)
BOXER karoserie (04.2006 - X)
BOXER valník/podvozek (04.2006 - X)
CITROËN
FIAT
FORD
PEUGEOT
...žádná položka neodpovídá výběru!
...žádná položka neodpovídá výběru!