Skupina  

Informace o výrobku VE0005 - Výfukový ventil

VE0005
Výfukový ventil
CITROËN PEUGEOT ROVER
Související dokumentace
Délka (v mm): 112 mm
Doplňující výrobek/info 2: Drik ventilu - pochromovany 
Materiál: Chrom-mangan-niklova ocel 
Prumer driku ventilu [mm]: 8 mm
Prumer talire ventilu [mm]: 33 mm
Uhel sedla ventilu [Stupne]: 45 °
Stav: normální
Balící množství: 1
EAN: 8592779005536
Připojené informace
...žádné dokumenty nejsou přiloženy!
 
TOP produkt
VE0005A.JPG

E.JPG

Výrobce Číslo OE
PEUGEOT 94947
PEUGEOT 94960
PEUGEOT 94964
PEUGEOT 94973
CITROËN 0949.74
CITROËN 6005392
DAEWOO 50060609
TALBOT 93501072
CITROËN 93501280
CITROËN 93510773
CITROËN 93510774
CITROËN 93510775
CITROËN 96005392
CITROËN 96137357
CITROËN 96137360
CITROËN 96272853
ROVER LGH10052
ROVER LGH10054
HYUNDAI 2221229000
FIAT 9613735780
FIAT 9613736280
SUZUKI 12915-66G00
SUZUKI 12915-86CA0
CITROËN
BERLINGO / BERLINGO FIRST karoserie (M_) (07.1996 - 12.2011)
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF, GJK, (07.1996 - 12.2011)
BX (XB-_) (10.1982 - 12.1994)
BX Break (XB-_) (04.1983 - 12.1994)
C15 (VD-_) (10.1984 - 10.2006)
C15 kombi (04.1987 - 08.2000)
VISA (09.1978 - 03.1991)
XANTIA (X1_, X2_) (03.1993 - 04.2003)
XANTIA Break (X1_, X2_) (06.1995 - 04.2003)
XSARA (N1) (04.1997 - 12.2005)
XSARA Break (N2) (10.1997 - 03.2010)
XSARA karoserie/kombi (05.1998 - 08.2005)
XSARA kupé (N0) (01.1998 - 04.2005)
XSARA Schránky/żikmá záď (N3_) (05.1998 - 03.2005)
ZX (N2) (03.1991 - 07.1999)
ZX Break (N2) (10.1993 - 07.1999)
FIAT
DUCATO autobus (230_) (03.1994 - 04.2002)
DUCATO karoserie (230_) (03.1994 - 05.2005)
DUCATO valník/podvozek (230_) (03.1994 - 04.2002)
SCUDO Combinato (220_) (02.1996 - 12.2006)
SCUDO karoserie (220_) (02.1996 - 12.2006)
ULYSSE (220_) (06.1994 - 08.2002)
FSO
POLONEZ II (08.1988 - 08.1992)
POLONEZ III (09.1992 - 01.2005)
PEUGEOT
205 I (741A/C) (02.1983 - 10.1987)
205 II (20A/C) (01.1987 - 12.2000)
205 karoserie (03.1994 - 05.1997)
205 karoserie (02.1983 - 07.1990)
305 II (581M) (10.1982 - 07.1990)
305 II Break (581E) (10.1982 - 07.1990)
306 (7B, N3, N5) (04.1993 - 10.2003)
306 Break (7E, N3, N5) (06.1994 - 04.2002)
306 Schránky/żikmá záď (04.1993 - 08.2001)
306 Sikma zadni cast (7A, 7C, N3, N5) (01.1993 - 10.2003)
309 I (10C, 10A) (10.1985 - 12.1989)
309 II (3C, 3A) (07.1989 - 12.1993)
405 I (15B) (01.1987 - 12.1993)
405 I Break (15E) (06.1987 - 08.1992)
405 II (4B) (01.1992 - 11.1999)
405 II Break (4E) (08.1992 - 10.1998)
406 (8B) (10.1995 - 01.2005)
406 Break (8E/F) (10.1996 - 10.2004)
806 (221) (06.1994 - 08.2002)
BOXER autobus (230P) (03.1994 - 04.2002)
BOXER valník/podvozek (ZCT_) (03.1994 - 04.2002)
EXPERT (224_) (10.1995 - 12.2006)
EXPERT karoserie (222) (07.1995 - 12.2006)
EXPERT valník/podvozek (223) (12.1995 - 12.2006)
J5 autobus (290P) (09.1990 - 02.1994)
J5 karoserie (290L) (09.1990 - 03.1994)
J5 valník/podvozek (290L) (09.1990 - 02.1994)
PARTNER Combispace (5F) (05.1996 - 12.2015)
PARTNER karoserie (5) (04.1996 - 12.2015)
ROVER
200 Sikma zadni cast (XW) (10.1989 - 12.1995)
400 (XW) (04.1990 - 04.1995)
400 Tourer (XW) (09.1993 - 11.1998)
SUZUKI
SAMURAI uzavřený terénní vůz (SJ) (11.1988 - 12.2004)
VITARA (ET, TA) (07.1988 - 08.1999)
VITARA Cabrio (ET, TA) (07.1988 - 10.2002)
TATA
LOADBETA (08.1994 - 12.2006)
SIERRA (08.1991 - 12.2002)
CITROËN
FIAT
FSO
PEUGEOT
ROVER
SUZUKI
TATA
...žádná položka neodpovídá výběru!
...žádná položka neodpovídá výběru!