Skupina  

Informace o výrobku ZH0052 - Zdvihátko ventilu

ZH0052
Zdvihátko ventilu
OPEL SAAB VAUXHALL
Související dokumentace
Druh provozu: hydraulický 
Pro OE cislo: 90348473 
Stav: normální
Balící množství: 1
EAN: 8592779001835
Připojené informace
PI0011_WEB.PDF  (248,63 kB)
 
TOP produkt
ZH0052.JPG

Výrobce Číslo OE
OPEL 0640000
OPEL 0640003
OPEL 0640004
OPEL 0640008
OPEL 0640010
OPEL 0640020
OPEL 0640056
OPEL 0640057
OPEL 0640067
OPEL 0640520
OPEL 0640521
OPEL 5640020
OPEL 09117903
OPEL 09117904
OPEL 09117905
OPEL 24419109
OPEL 90348473
OPEL 90486843
OPEL 90501024
OPEL 90510511
OPEL 90511241
OPEL 90542783
OPEL 90570967
OPEL 93174076
OPEL 93181723
OPEL 93184457
OPEL 931844457
OPEL
ASCONA C (J82) (09.1981 - 10.1988)
ASCONA C Sikma zadni cast (J82) (09.1981 - 08.1988)
ASTRA F (T92) (09.1991 - 09.1998)
ASTRA F CLASSIC kombi (T92) (01.1998 - 01.2005)
ASTRA F CLASSIC limuzína (T92) (01.1998 - 08.2002)
ASTRA F CLASSIC Sikma zadni cast (T92) (01.1998 - 08.2002)
ASTRA F Kabriolet (T92) (03.1993 - 03.2001)
ASTRA F kombi (T92) (09.1991 - 01.1998)
ASTRA F Sikma zadni cast (T92) (09.1991 - 02.1998)
ASTRA F Van (T92) (10.1991 - 01.1999)
ASTRA G Kabriolet (T98) (03.2001 - 10.2005)
ASTRA G karoserie (F70) (01.1999 - 04.2005)
ASTRA G kombi (T98) (02.1998 - 12.2009)
ASTRA G kupé (T98) (03.2000 - 05.2005)
ASTRA G limuzína (T98) (09.1998 - 12.2009)
ASTRA G Sikma zadni cast (T98) (02.1998 - 12.2009)
ASTRA H (A04) (01.2004 - 05.2014)
ASTRA H GTC (A04) (03.2005 - 10.2010)
ASTRA H kombi (A04) (08.2004 - 05.2014)
ASTRA H TwinTop (A04) (09.2005 - 10.2010)
CALIBRA A (C89) (08.1989 - 07.1997)
COMBO karoserie/kombi (10.2001 - X)
COMBO Tour (10.2001 - X)
CORSA B (S93) (03.1993 - 12.2002)
CORSA C (X01) (09.2000 - 12.2009)
FRONTERA A (U92) (03.1992 - 10.1998)
FRONTERA A Sport (U92) (03.1992 - 10.1998)
FRONTERA B (U99) (10.1998 - 09.2002)
KADETT E (T85) (09.1984 - 12.1993)
KADETT E Combo (T85) (01.1986 - 07.1994)
KADETT E Kabriolet (T85) (10.1986 - 02.1993)
KADETT E kombi (T85) (09.1984 - 08.1991)
KADETT E Sikma zadni cast (T85) (09.1984 - 08.1991)
MERIVA A velkoprostorová limuzína (X03) (05.2003 - 05.2010)
OMEGA B (V94) (03.1994 - 07.2003)
OMEGA B kombi (V94) (03.1994 - 07.2003)
SIGNUM Sikma zadni cast (Z03) (05.2003 - 12.2008)
SINTRA (APV) (11.1996 - 04.1999)
SPEEDSTER (E01) (06.2000 - 08.2006)
TIGRA (S93) (07.1994 - 12.2000)
TIGRA TwinTop (X04) (06.2004 - 12.2010)
VECTRA A (J89) (08.1988 - 12.1995)
VECTRA A Sikma zadni cast (J89) (04.1988 - 12.1995)
VECTRA B (J96) (09.1995 - 04.2002)
VECTRA B kombi (J96) (11.1996 - 07.2003)
VECTRA B Sikma zadni cast (J96) (10.1995 - 07.2003)
VECTRA C (Z02) (04.2002 - 01.2009)
VECTRA C GTS (Z02) (08.2002 - 01.2009)
VECTRA C kombi (Z02) (10.2003 - 01.2009)
ZAFIRA A velkoprostorová limuzína (T98) (04.1999 - 06.2005)
ZAFIRA B (A05) (07.2005 - X)
ZAFIRA B Van (A05) (07.2005 - 04.2015)
SAAB
9-3 (YS3D) (02.1998 - 08.2003)
9-3 (YS3F) (09.2002 - 02.2015)
9-5 (YS3E) (09.1997 - 12.2009)
9-5 kombi (YS3E) (10.1998 - 12.2009)
900 II (07.1993 - 04.1999)
900 II Kabriolet (09.1993 - 04.1999)
900 II kupé (12.1993 - 04.1999)
9000 (04.1985 - 12.1998)
9000 Sikma zadni cast (09.1984 - 12.1998)
OPEL
SAAB
VAUXHALL
...žádná položka neodpovídá výběru!
...žádná položka neodpovídá výběru!