Skupina  

Informace o výrobku ZH0063 - Zdvihátko ventilu

ZH0063
Zdvihátko ventilu
FIAT LANCIA ALFA ROMEO
Související dokumentace
Druh provozu: hydraulický 
Tloušťka[mm]: 26 mm
Vnějżí průměr [mm]: 33 mm
Stav: normální
Balící množství: 1
EAN: 8592779001927
Připojené informace
PI0011_WEB.PDF  (248,63 kB)
 
TOP produkt
ZH0063.JPG

Výrobce Číslo OE
FIAT 7759619
FIAT 7796198
FIAT 46413078
FIAT 46465330
FIAT 60811160
FIAT 60812654
ALFA ROMEO
145 (930_) (07.1994 - 01.2001)
146 (930_) (12.1994 - 10.2001)
147 (937_) (11.2000 - 12.2010)
155 (167_) (01.1992 - 12.1997)
156 (932_) (09.1997 - 09.2005)
156 Sportwagon (932_) (02.1997 - 05.2006)
166 (936_) (09.1998 - 06.2007)
GT (937_) (11.2003 - 09.2010)
GTV (916_) (09.1994 - 10.2005)
SPIDER (916_) (09.1994 - 04.2005)
FIAT
BARCHETTA (183_) (03.1995 - 05.2005)
BRAVA (182_) (10.1995 - 06.2003)
BRAVO I (182_) (10.1995 - 10.2001)
COUPE (175_) (11.1993 - 08.2000)
DOBLO Cargo (223_) (11.2000 - X)
DOBLO velkoprostorová limuzína (119_, 223_) (03.2001 - X)
MAREA (185_) (05.1996 - 12.2007)
MAREA Weekend (185_) (09.1996 - 12.2007)
MULTIPLA (186_) (04.1999 - 06.2010)
PALIO (178_) (04.1996 - X)
PALIO Weekend (178_) (04.1996 - X)
PUNTO (188_) (09.1999 - 07.2012)
SIENA (178_, 172_) (04.1996 - 10.2013)
STILO (192_) (10.2001 - 11.2010)
STILO Multi Wagon (192_) (01.2003 - 08.2008)
TIPO (160_) (07.1987 - 10.1997)
LANCIA
DEDRA (835_) (01.1989 - 07.1999)
DEDRA SW (835_) (07.1994 - 07.1999)
DELTA II (836_) (06.1993 - 09.1999)
KAPPA (838_) (08.1994 - 10.2001)
KAPPA kupé (838_) (07.1996 - 03.2001)
KAPPA SW (838_) (07.1996 - 10.2001)
LYBRA (839_) (07.1999 - 10.2005)
LYBRA SW (839_) (07.1999 - 10.2005)
ALFA ROMEO
FIAT
LANCIA
...žádná položka neodpovídá výběru!
...žádná položka neodpovídá výběru!