Skupina  

Informace o výrobku ZH0072 - Zdvihátko ventilu

ZH0072
Zdvihátko ventilu
MERCEDES-BENZ CITROËN PEUGEOT
Související dokumentace
Druh provozu: hydraulický 
Pro OE cislo: 0942.53 
Stav: normální
Balící množství: 1
EAN: 8592779001972
Připojené informace
PI0011_WEB.PDF  (248,63 kB)
 
TOP produkt
ZH0072.JPG

Výrobce Číslo OE
PEUGEOT 094242
PEUGEOT 094251
PEUGEOT 094252
PEUGEOT 094253
OPEL 4431246
CITROËN 93161686
MERCEDES-BENZ 6420500080
RENAULT 7701062312
FIAT 9464396380
FIAT 9632372480
CITROËN
BERLINGO / BERLINGO FIRST karoserie (M_) (07.1996 - 12.2011)
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF, GJK, (07.1996 - 12.2011)
C2 (JM_) (09.2003 - X)
C3 I (FC_, FN_) (02.2002 - X)
C3 II (SC_) (11.2009 - X)
C3 Pluriel (HB_) (05.2003 - X)
C4 I (LC_) (11.2004 - 07.2011)
C5 I (DC_) (03.2001 - 03.2005)
C5 I Break (DE_) (06.2001 - 08.2004)
C8 (EA_, EB_) (07.2002 - X)
EVASION velkoprostorová limuzína (22, U6) (03.1994 - 07.2002)
JUMPER autobus (244, Z_) (04.2002 - X)
JUMPER valník/podvozek (244) (02.2002 - X)
JUMPY (U6U) (06.1994 - 12.2006)
JUMPY karoserie (BS_, BT_, BY_, BZ_) (06.1994 - 10.2006)
JUMPY valník/podvozek (BU_, BV_, BW_, BX_) (10.1999 - 10.2006)
XANTIA (X1_, X2_) (03.1993 - 04.2003)
XANTIA Break (X1_, X2_) (06.1995 - 04.2003)
XSARA (N1) (04.1997 - 12.2005)
XSARA Break (N2) (10.1997 - 03.2010)
XSARA kupé (N0) (01.1998 - 04.2005)
XSARA PICASSO (N68) (12.1999 - X)
XSARA Schránky/żikmá záď (N3_) (05.1998 - 03.2005)
FIAT
DUCATO autobus (230_) (03.1994 - 04.2002)
DUCATO autobus (244_) (04.2002 - X)
DUCATO karoserie (230_) (03.1994 - 05.2005)
DUCATO karoserie (244_) (04.2002 - X)
DUCATO valník/podvozek (230_) (03.1994 - 04.2002)
DUCATO valník/podvozek (244_) (04.2002 - X)
SCUDO Combinato (220_) (02.1996 - 12.2006)
SCUDO karoserie (220_) (02.1996 - 12.2006)
SCUDO valník/podvozek (220_) (09.1996 - 12.2006)
ULYSSE (179_) (08.2002 - 06.2011)
ULYSSE (220_) (06.1994 - 08.2002)
LANCIA
PHEDRA (179_) (09.2002 - 11.2010)
ZETA (22_) (05.1995 - 09.2002)
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W169) (09.2004 - 06.2012)
B-CLASS (W245) (03.2005 - 11.2011)
C-CLASS (W203) (05.2000 - 12.2007)
C-CLASS (W204) (01.2007 - 01.2014)
C-CLASS kupé (CL203) (03.2001 - 06.2011)
C-CLASS T-Model (S203) (03.2001 - 08.2007)
C-CLASS T-Model (S204) (08.2007 - 08.2014)
CLC-CLASS (CL203) (05.2008 - 06.2011)
CLK (C209) (06.2002 - 05.2009)
CLK Kabriolet (A209) (02.2003 - 03.2010)
CLS (C219) (10.2004 - 02.2011)
E-CLASS (W211) (03.2002 - 03.2009)
E-CLASS T-Model (S211) (03.2003 - 07.2009)
G-CLASS (W463) (09.1989 - X)
G-CLASS Cabrio (W463) (09.1989 - X)
GL-CLASS (X164) (09.2006 - X)
GLK-CLASS (X204) (06.2008 - X)
M-CLASS (W164) (02.2005 - 12.2012)
R-CLASS (W251, V251) (01.2005 - X)
S-CLASS (W221) (09.2005 - 12.2013)
S-CLASS kupé (C216) (05.2006 - 12.2013)
SL (R230) (10.2001 - 01.2012)
SLK (R171) (03.2004 - 12.2011)
SPRINTER 3-t karoserie (906) (06.2006 - X)
SPRINTER 3-t valník/podvozek (906) (06.2006 - X)
SPRINTER 3,5-t autobus (906) (06.2006 - X)
SPRINTER 3,5-t karoserie (906) (06.2006 - X)
SPRINTER 3,5-t valník/podvozek (906) (06.2006 - X)
SPRINTER 4,6-t karoserie (906) (06.2006 - X)
SPRINTER 4,6-t valník/podvozek (906) (06.2006 - X)
SPRINTER 5-t karoserie (906) (06.2006 - X)
SPRINTER 5-t valník/podvozek (906) (06.2006 - X)
VIANO (W639) (09.2003 - X)
VITO / MIXTO karoserie (W639) (09.2003 - X)
VITO autobus (W639) (09.2003 - X)
NISSAN
PRIMASTAR autobus (X83) (03.2001 - X)
PRIMASTAR karoserie (X83) (09.2002 - X)
X-TRAIL (T31) (03.2007 - 07.2014)
OPEL
VIVARO A Combi (X83) (08.2001 - X)
VIVARO A karoserie (X83) (08.2001 - X)
VIVARO A valník/podvozek (X83) (08.2001 - X)
PEUGEOT
1007 (KM_) (04.2005 - X)
206 limuzína (03.2007 - X)
206 Sikma zadni cast (2A/C) (08.1998 - X)
206 SW (2E/K) (07.2002 - X)
206+ (2L_, 2M_) (01.2009 - X)
207 (WA_, WC_) (02.2006 - X)
306 (7B, N3, N5) (04.1993 - 10.2003)
306 Break (7E, N3, N5) (06.1994 - 04.2002)
306 Sikma zadni cast (7A, 7C, N3, N5) (01.1993 - 10.2003)
307 (3A/C) (08.2000 - X)
307 Break (3E) (03.2002 - 12.2009)
307 SW (3H) (03.2002 - 12.2009)
406 (8B) (10.1995 - 01.2005)
406 Break (8E/F) (10.1996 - 10.2004)
607 (9D, 9U) (01.2000 - X)
806 (221) (06.1994 - 08.2002)
807 (E) (06.2002 - X)
BOXER autobus (244, Z_) (12.2001 - X)
BOXER karoserie (244) (12.2001 - X)
BOXER valník/podvozek (244) (12.2001 - X)
EXPERT (224_) (10.1995 - 12.2006)
EXPERT karoserie (222) (07.1995 - 12.2006)
PARTNER Combispace (5F) (05.1996 - 12.2015)
PARTNER karoserie (5) (04.1996 - 12.2015)
RENAULT
ESPACE IV (JK0/1_) (11.2002 - X)
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) (04.2004 - X)
LAGUNA II (BG0/1_) (03.2001 - 12.2007)
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) (03.2001 - 12.2007)
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) (07.2001 - 10.2012)
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) (09.2003 - 03.2010)
MEGANE II kombi (KM0/1_) (08.2003 - 08.2012)
SCÉNIC II (JM0/1_) (06.2003 - X)
TRAFIC II autobus (JL) (03.2001 - X)
TRAFIC II karoserie (FL) (03.2001 - X)
TRAFIC II valník/podvozek (EL) (03.2001 - X)
VEL SATIS (BJ0_) (06.2002 - X)
SUZUKI
GRAND VITARA I (FT, HT) (03.1998 - 08.2006)
CITROËN
FIAT
LANCIA
MAHINDRA
MERCEDES-BENZ
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
SUZUKI
VAUXHALL
...žádná položka neodpovídá výběru!
...žádná položka neodpovídá výběru!